Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd.
Ana sayfa

Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd.

Çin Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. Sertifikalar
Vitesleri Çarşamba günü aldım, her şey yolunda gidiyor.

—— Bernd Bahis

Dişliler harika çalışıyor!

—— Jeff Birt

Ben sohbet şimdi

Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd.

1 2
Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd.
Nierson Gear Sichuan fabrikası Ar-Ge sertifikası
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Nierson Gear
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 7,200,000-7,500,000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Hakkımızda

 Nierson Gear, 2004 yılında başlatıldı ve tahrik sistemine adandı.Nierson Gear müşterilerimize yüksek kalite sunar Sonsuz dişli Düz Dişliler, Helisel Dişliler, Gönye Dişli, Taç Dişliler, İç ve dış yivli, Plastik Dişliler, Dişliler ve Kasnaklar.Ayrıca müşteriler için dişli kutusunu da monte ediyoruz.İleri teknoloji ve ısmarlama hassas parçaların neredeyse 15 yıllık tecrübesi sayesinde,Müşterilerimize Yüksek Kaliteli ürünler ve Rekabetçi Fiyatlarla sunuyoruz.

 

Çin Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Piyasalar

Nierson Gear, bir dizi endüstri için yüksek hassasiyetli bileşenler üretmektedir.Pazarlar şunları içerir: Otomotiv, Dişli Motor, Motor Sporları, Hassas Aletler, Tarım Ekipmanları, Medikal, Petrol ve Gaz, Havacılık, İnşaat Ekipmanları, Valf ve pompa parçaları ve çeşitli dişli redüktörleri vb. Şirket, ürünlerini 30 ülkeye ihraç etmektedir.

 

Çin Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Ürün Ekipmanı:

Azaltma makinesi, CNC Sonsuz Freze makinesi, tornalama makinesi, CNC sonsuz taşlama makinesi, Silindirik taşlama / puntasız taşlama / CNC Sonsuz taşlama, Honlama makinesi, Broşlama, Testere vb. Dahil olmak üzere üretim ekipmanı 200 adetten fazladır. küçük ve büyük ölçekli üretim.

 

Çin Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Kalite Sistemi ve Kalite Kontrolü:

Nierson Gear, IATF 16949: 2016 tescillidir ve her türlü hata önleme ve kontrol yöntemlerini uygulayarak Ar-Ge, prototipler, ürün süreçlerinden teslimata kadar kalite süreç kontrolünü uygulamaktadır.Ar-Ge ve Kalite Kontrol üzerine çalışan profesyonel bir kalite ekibi yetiştirdik, Nierson Gear'ın müşteri gereksinimlerine hızlı yanıt vermesini sağlayan.Nierson Gear güvenilir bir kalite ortağı olduğunu sürekli olarak kanıtlamıştır. Nierson Gear ayrıca ihtiyacınızı karşılamak için yeterli denetim ekipmanına sahiptir: Klingelnberg P26 dişli denetleyici, Dişli, Rulo Test Makineleri, İnvolute ve Lead Gear Testing Machines, Mahr Digital Indicator, Universal Tool Mikroskobu, Taylor Yüzey Pürüzlülük Test Cihazı, Yuvarlaklık Test Cihazı, Rockwell Sertlik Test Cihazı vb.

 

Çin Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Nierson Gear, müşterilerimizle en iyi şirketlerin güvenini ve saygısını kazanarak güvenilir bir kalite ortağı olduğunu tutarlı bir şekilde kanıtlamıştır.

 

Yine tecrübemiz ve sağlam kalite sistemimiz müşteriye verilen sözdür.Zamanında teslimat ve rekabetçi fiyatlandırma bizim gücümüzdür. 

İletişim bilgileri
Zhuhai Nierson Precision Gear Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Andrew Luo

Tel: 0086-138 2552 9815

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)